موج
کدخبر : ۳۵۱۳۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351351

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام کرد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 56 بیمار کرونایی جدید طی شبانه روز گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سیدعلیرضا مروجی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد 56 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان با علائم بالینی در بیمارستان ها بستری شدند که 40 نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به ابتلای 56 بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان گفت: 44 بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد چهار نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل نطنز، یک نفر اهل بادرود و ۴۰ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران کرونایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 84 سال و حداقل سن بستری 16 سال است.

مروجی اضافه کرد: از ۵۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان هشت نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد یک نفر اهل کاشان، چهار نفر اهل آران و بیدگل و سه نفر اهل توابع آران و بیدگل و هستند و حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۸۷ سال و حداقل سن بستری ۲۷ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: درحال حاضر تعداد 342 بیمار حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد 309 نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 33 نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

وی بیان کرد: 62  بیماردر بخش‌های مراقبت ویژه در منطقه کاشان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد 57 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 5 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته 3 مورد فوتی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که یک زن ۵۲ ساله و دو مرد ۸۷ و ۹۶ ساله بوده اند رخ داده است.

سید علیرضا مروجی توضیح داد: تاکنون 84 هزار و 90 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون پنج هزار و 401 بیمار از بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سید الشهدای آران و بیدگل با بهبود یافتن مرخص شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها