موج
کدخبر : ۳۵۰۶۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350662

نادر فلاحی عنوان کرد:

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: هر سرمایه‌گذاری که تمایل به احداث هتل‌های چهار و پنج‌ستاره و نیز پروژه‌ها و مجتمع‌های شاخص گردشگری در استان داشته باشد، تسهیلات و اعتبارات ویژه در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در راستای دستیابی اردبیل به سهم خود در حوزه گردشگری هدف‌گذاری‌های اساسی انجام شده و برنامه‌های مختلفی در دست اجراست تا بتوانیم شاهد تحقق این شعار در موعد مقرر باشیم.

وی افزود: اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان در سال جهش تولید از هر گونه طرح‌های منجر به تولید و اشتغال استان بصورت جدی حمایت می‌کند.

میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان  بیان‌کرد:‌ استان اردبیل  بویژه منطقه خلخال در جنوب این استان قابلیت‌های بسیار بالایی در بخش گردشگری داشته و در زمینه توسعه زیرساخت‌های در این حوزه اقدامات شاخصی انجام شده و نیازمند تبلیغ و معرفی  بیشتر این اقدامات و زیرساخت‌ها در سطح ملی و بین‌المللی است که انتظار می‌رود در این زمینه تشکل‌های گردشگری غیردولتی مردم‌نهاد همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

فلاحی اظهارداشت: طرح مشترک گردشگری و آبزی‌پروری اندبیل خلخال شامل برگترین طرح تولید و پرورش ماهیان سردآبی و ۲ طرح بزرگ خدمات گردشگری است که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ۲ فاز در مدت ۲ سال اجرا می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل افزود: اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی خلخال باید به عنوان متولی این طرح در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی برای تسریع در امور اداری و عملیات اجرایی این پروژه و همچنین رفع موانع با تمام توان تلاش کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها