موج
کدخبر : ۳۵۰۴۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350409

معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان خمینی شهر اعلام کرد:

معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان خمینی شهر اعلام کرد: تالاردارها می توانند یک سوم جمعیت را در تالار پذیرش کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، محسن روحانی با بیان این مطلب که مجوزهای لازم از ستاد کرونای شهرستان جهت برگزاری مراسم عروسی در تالارهای پذیرایی گرفته شد، گفت: تصمیم برآن شد که تالارها از یک سوم ظرفیت مکان موجود بهره برداری کنند.

وی با اشاره به آغاز ماه ربیع الاول و پایان ایام محرم و صفر و با توجه به وضعیت قرمز شهرستان و شروع عروسی ها بیان داشت: تالارها از یک سوم ظرفیت مکان موجود بهره برداری کنند و با رعایت موازین بهداشتی ،جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا مراسم عروسی در تالارها برگزار گردد.

در ادامه رییس اداره صمت شهرستان خمینی شهر در این خصوص اظهار کرد:با توجه به وضعیت موجود و ضرری که تالارداران از کرونا دیده اند مصوب شد تالاردارها با نصف جمعیت مراسم های عقد و عروسی را در تالار خود برگزارکنند.

  مصطفی بدیعیان تاکید کرد: کلیه مراجعه کنندگان به تالارها باید از ماسک استفاده کنند و اگر میهمانی از داشتن ماسک محروم بود تهیه آن بر عهده مسئول تالار ها می باشد.

وی اضافه کرد: همچنین کلیه پرسنل مشغول در تالارها باید تمام اصول و  موازین بهداشتی اعم از ماسک،دستکش و مواد ضد عفونی کننده را رعایت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها