موج
کدخبر : ۳۴۹۹۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349938

شبانه روز گذشته ۸۵ بیمار تازه مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، هم اکنون ۶۲۹ بیمار کرونایی با افزایش ۲۴ بیمار نسبت به دیروز، در مراکز درمانی مازندران بستری که از این تعداد ۱۵۶ نفر (افزایش ۱۱ نفری) در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان‌های تخصصی و تنفسی قرار دارند.

همچنین ۲۴ ساعت گذشته، ۸۵ بیمار تازه مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل شناسایی و بستری و در این مدت ۶۰ نفر نیز مرخص شدند.

شناسایی ۷۱ بیمار کرونایی جدید در مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: شبانه روز گذشته ۷۱ بیمار جدید با احتمال ابتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه، پذیرش و ۵۳ نفر هم ترخیص شدند.

سیدعباس موسوی افزود: هم اکنون ۴۶۷ بیمار مبتلا به کروناویروس در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری بوده و از این تعداد، ۱۱۷ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی استان، تحت درمان‌های تخصصی و تنفسی قرار دارند.

بستری ۱۴ بیمار تازه مبتلا به کروناویروس در بابل

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۱۴ بیمار کرونایی جدید، شبانه روز گذشته در چهار بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه گفت: ۷ بیمار نیز در این مدت با بهبودی نسبی مرخص شدند.

سید فرزاد جلالی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۱۶۲ نفر اعلام کرد و افزود: ۳۹ بیمار با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل بستری هستند.

همچنان رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمع ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از سفر‌های غیرضروری و بهداشت دست، از تاکیدات روسای دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها