موج
کدخبر : ۳۴۹۰۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349060

دادستان کرمانشاه هشدار داد:

شهرام کرمی با اشاره به تشدید وضعیت شیوع بیماری کرونا در کرمانشاه گفت: در شرایط کرونایی فعلی با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و سلامت مردم را به خطر می‌اندازند، برخورد می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، دادستان کرمانشاه با تأکید بر اینکه با تهدیدکنندگان سلامت مردم برخورد می‌کنیم، اظهار کرد: دستگاه قضایی کرمانشاه در تشدید شیوع کرونا در کرمانشاه از تصمیمات ستاد استانی مقابله با کرونا برای حفظ سلامت شهروندان حمایت‌ کاملی را خواهد داشت.

وی تصریح کرد: اگر این ستاد برای برخورد با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، تصمیمی و یا جریمه‌ای در نظر بگیرد، از آن حمایت می‌کنیم و ورود خواهیم داشت.

دادستان کرمانشاه گفت: همچنین طبق ماده 688 قانون مجازات اسلامی با افرادی که با عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی سلامت مردم را به خطر بیندازند، برخورد خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: بر اساس این قانون، چنین افرادی مشمول جرم تهدید علیه بهداشت عمومی و سلامت جامعه می‌شوند، لذا دستگاه قضایی با آن‌ها برخورد خواهد داشت.

کرمی در ادامه بابیان اینکه از دستگاه‌های مختلف اجرایی استان می‌خواهیم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا در حوزه خود دقت و نظارت بیشتری داشته باشند، اظهار کرد: سازمان تاکسیرانی و اتوبوس‌رانی نیز در این زمینه بار سنگینی بر دوش دارند و انتظار داریم از ارائه خدمت به مسافرین بدون ماسک خودداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها