موج
کدخبر : ۳۴۸۹۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348942

مدیر اداره ممیزی املاک شهرداری سنندج از برداشت اطلاعات بیش از 11 هزار پلاک در سننج خبر داد و گفت: در آینده ای نزدیک املاک سنندج صاحب شناسنامه خواهند شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، قدرت‌الله سیف‌پناهی صبح امروز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه های استان، اظهار کرد: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا برداشت اطلاعات املاک با مشکلات فراوانی روبرو بود که در راستای جلوگیری از تعطیلی و تداوم اجرای طرح برداشت اطلاعات از طریق پهباد نقشه‌برداری انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: طرح ممیزی املاک ابتدا در نواحی منفصل شهری و سپس در حوزه شهرداری منطقه دو و پس از آن از اوایل سال 97 در حوزه شهرداری منطقه سه آغاز شد.

مدیر اداره ممیزی املاک شهرداری سنندج از برداشت اطلاعات 11 هزار و 246 پلاک در حوزه شهرداری منطقه سه از آغاز اجرای طرح تا کنون با توجه به وسعت منطقه خبر داد و گفت: در 6 ماهه نخست امسال اطلاعات املاک 2 هزار و 850 پلاک در قالب 3 هزار 955 پرونده برداشت شد.

سیف‌پناهی خاطرنشان کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا از اسفند ماه سال گذشته، برداشت اطلاعات از طریق پهباد نقشه برداری انجام می‌شود.

وی تاکید کرد: اطلاعات به رو زاز وضعیت موجود تمامی املاک، شناسنامه‌دار نمودن شهر براساس کد نوسازی و اطلاعات ممیزی، ارائه و توزیع خدمات متوازن شهری، ایجاد درآمد پایدار از اهم اهداف اجرای طرح ممیزی املاک به شمار می‌آید.

مدیر اداره ممیزی املاک شهرداری سنندج تصریح کرد: برداشت اطلاعات املاک تا پس از اپیدمی ویروس کرونا به منظور جلوگیری از شیوع این ویروس همچنان از طرق پهباد نقشه‌برداری انجام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها