موج
کدخبر : ۳۴۸۹۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348935

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد؛

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از اختصاص بیمارستان‌های خصوصی و خیریه به پذیرش بیماران کرونایی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، آرش نجیمی با اشاره به تکمیل ظرفیت بیمارستان های دولتی گفت: با افزایش آمار بیماران کرونایی در اصفهان از امروز بیمارستان‌های خصوصی و خیریه وارد چرخه پذیرش بیماران مبتلا به کرونا شدند.

وی اضافه کرد:ظرفیت پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان دولتی الزهرا (س) به ۶۵۰ تخت (با احتساب ۱۳۷ تخت بخش مراقبت‌های ویژه) رسیده  و همچنین ظرفیت پذیرش در بیمارستان عیسی بن مریم (ع) هم ۱۲۰ تخت بود که تکمیل شده است.

نجیمی ادامه داد: مقرر شد بیمارستان‌های شهید مطهری لنجان و عسگریه اصفهان به ترتیب ۶۰ و ۱۲۰ تخت برای پذیرش بیماران مشکوک کرونا اختصاص دهند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت:  بیمارستان‌های میلاد و زهرای مرضیه اصفهان نیز از 25 مهر باید به ترتیب ۱۲۰ و ۶۰ تخت برای پذیرش بیماران مشکوک به کرونا در نظر بگیرند.

وی  افزود: همچنین بیمارستان‌های خانواده، سعدی و سینا در اصفهان هم از پایان مهر هر کدام ۶۰ تخت را برای پذیرش و بستری بیماران مشکوک به کرونا اختصاص خواهند داد.

آرش نجیمی بیان داشت: بیمارستان دکتر شریعتی باید نیمی از ظرفیت تخت فعال خود و بیمارستان شهید آیت الله صدوقی نیز  باید 100 تخت را  برای پذیرش و بستری بیماران مشکوک به کووید ۱۹ در کلانشهر اصفهان اختصاص دهند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بیمارستان امام موسی کاظم (ع) اصفهان هم باید ۳۰ تخت از ظرفیت خود را با رعایت کامل اصول کنترل عفونت،  به پذیرش و بستری اینگونه بیماران اختصاص دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها