موج
کدخبر : ۳۴۸۹۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348921

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان:

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با اشاره به نقش موثر رودخانه‌ها در کنترل سیلاب، از انجام بیشترین لایروبی در رودخانه های اسدآباد و نهاوند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان همدان، منصور ستوده، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با اشاره به نقش موثر رودخانه‌ها در کنترل سیلاب و انجام بیشترین لایروبی در رودخانه های اسدآباد و نهاوند، گفت:  لایروبی ۱۳۸ کیلومتر از رودخانه‌های استان با استفاده از اعتبارات خسارت بر سیل سال ۹۸ انجام شده است.

منصور ستوده با تاکید بر نقش موثر رودخانه‌ها در کنترل سیلاب، افزود: بخشی از اعتبارات خسارت بر سیل سال گذشته که حدود سه میلیارد تومان بود؛ به لایروبی رودخانه‌های استان اختصاص یافت و از طریق پیمانکار اقدام شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان افزود: بیشترین میزان لایروبی در شهرستان های اسدآباد و نهاوند انجام شد.

ستوده ادامه داد: در ۱۶ روستای واقع در شهرستان نهاوند ۳۲.۵ کیلومتر لایروبی انجام شد و در شهرستان اسدآباد رودخانه‌های هشت روستا به طول ۳۳کیلومتر لایروبی شد.

وی افزود: همچنین در فامنین رودخانه‌های واقع شده در هشت روستا به طول ۱۶ کیلومتر، در شهرستان همدان رودخانه‌های واقع شده در پنج روستا به طول ۱۰.۵ کیلومتر، در ملایر رودخانه‌های ۱۰ روستا به طول ۱۳ کیلومتر، در تویسرکان رودخانه‌های واقع شده در چهار روستا به طول پنج کیلومتر و رودخانه‌های واقع شده در یک روستا از شهرستان رزن به طول یک و نیم کیلومتر لایروبی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها