موج
کدخبر : ۳۴۸۷۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348781

جانشین فرمانده انتظامی استان قم از اجرای طرح فتح با دستگیری30 نفر سارق، 16 اراذل و اوباش و 17 خرده فروش مواد مخدر در قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ بهادر اسماعیلی اظهارداشت: در راستای اجرای طرح فتح در استان طی 48 ساعت گذشته طرح برخورد با مخلان نظم و امنیت، سارقان، خرده فروشان مواد افیونی و اراذل و اوباش در محلات آلوده شهر قم اجرا شد.

وی گفت: حاصل اجرای این طرح 30 نفر سارق دستگیر و 36 فقره انواع سرقت اعم از خودرو و موتورسیکلت کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم اضافه کرد: 17 نفر خرده فروش مواد مخدر نیز دستگیر و یک کیلو و 500گرم انواع مواد افیونی کشف شده و با دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر در اتوبان "قم-تهران" 36 کیلو تریاک نیز کشف شد.

سرهنگ اسماعیلی گفت: در راستای اجرای طرح فتح 16 نفر اراذل و اوباش که با سلاح سرد نزاع دسته جمعی به راه انداخته بودند دستگیر و تحویل مرجع قضائی استان شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: همچنین مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان نیز از 295 واحد صنفی بازدید و به 100 واحد صنفی تذکر و اخطار پلمب داده و 7 واحد صنفی متخلف را پلمب کردند.

وی افزود: 8 دستگاه خودرو قاچاق بر نیز در این طرح توقیف که ارزش کالاهای مکشوفه قاچاق برابر نظر کارشناسان 12 میلیارد ریال است.

سرهنگ اسماعیلی در ادامه از استمرار طرح های پلیس در روزهای آتی خبر داد و تاکید کرد: مخلان نظم و امنیت بدانند پلیس با حمایت دستگاه قضائی و پشتوانه مردم با قاطعیت در اسرع وقت با آن ها برخورد می کند.

جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه طرح های پلیس که در سطح استان اجرا می شود برای ایجاد امنیت و خواسته و مطالبه عمومی بحق مردم است به شهروندان توصیه کرد: در مواجهه با هرگونه موارد مشکوک، بلافاصله از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها