موج
کدخبر : ۳۴۸۵۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348580

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از اجرای طرح "اربعین، همدلی در کرب و بلا" برای جمع آوری نذورات و اهدا به مددجویان کمیته امداد در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع ضمن تسلیت اربعین سید و سالار شهیدان با اشاره به عدم حضور زائران ایرانی در راهپیمایی عظیم اربعین به علت همه گیری ویروس منحوس کرونا بیان داشت: طرحی با نام "اربعین، همدلی در کرب و بلا" توسط کمیته امداد اصفهان در حال اجراست و هدف از آن جمع آوری نذورات مردم برای کمک به معیشت، درمان، ازدواج و تحصیل مددجویان اصفهانی است.

 وی یادآور شد: در حال حاضر بیش از ۱۱۵ هزار خانوار نیازمند اعم از ایتام، زنان سرپرست خانوار، بیماران صعب العلاج، زمینگیر، از کارافتاده و همچنین سالمندان تحت حمایت کمیته امداد  اصفهان هستند.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه شور عاطفه های امسال با هدف تامین ملزومات آموزش مجازی از ۲۲ شهریور تا یازدهم مهرماه برگزار شد، گفت: در این زمینه هنوز آماده دریافت و توزیع کمک های مردم نیکوکار استان هستیم و جاماندگان اربعین امسال می توانند در این زمینه هم به یاری فرزندان یتیم و نیازمند اصفهان بیایند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه طرح اطعام و احسان حسینی طرح دیگری است که برای تهیه و توزیع غذای گرم و سبد کالا در ایام عزای سیدالشهدا (ع) از روز عید غدیر آغاز شده و اجرای آن تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت، گفت: موکب داران گرانقدر و مردم عزیز می توانند نذورات خود را به صورت وجه نقد، غذای گرم و سبد کالا برای توزیع در اختیار کمیته امداد اصفهان قرار دهند.

وی ادامه داد: در این طرح تاکنون بیش از۲۶  میلیارد و ۱۴۲ میلیون تومان در قالب ۷۲۲ هزار پرس غذای گرم و ۹۱ هزار سبد کالا به مددجویان و نیازمندان اصفهانی توزیع شده است.

زارع در پایان استفاده از روش های پرداخت غیر حضوری و الکترونیکی را در شرایط همه‌گیری ویروس منحوس کرونا، گزینه مناسبی برای مواسات، همدلی و کمک مومنانه عنوان کرد و گفت: کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷*، تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷، پایگاه اینترنتی emdad.ir و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران برای این منظور در اختیار همشهریان گرانقدر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها