موج
کدخبر : ۳۴۸۳۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348382

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام کرد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی 56 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در کاشان در 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی بیان داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان بستری شدند از این تعداد دو نفر اهل توابع کاشان، یک نفر اهل نطنز، یک نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل محلات و ۴۸ نفر اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به بستری شدن ۵۶ بیمار جدید کرونایی در منطقه کاشان گفت: حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۷۶ سال و حداقل سن بستری 6 سال است.

این مقام مسئول افزود: در حال حاضر درمجموع ۲۷۵ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان بستری هستند که۱۴ نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل و ۲۶۱ نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان تحت مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: ۴۵ نفر بیماران بستری شده مبتلا به کوید 19 در منطقه کاشان در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۲ نفر در بیمارستان شهید بهشتی و سه نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ادامه داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته یک مورد فوت در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که زنی ۷۱ ساله بوده و همچنین یک مورد فوت که زنی ۸۵ ساله بوده در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل رخ داده است.

سید علیرضا مروجی بیان کرد: تاکنون چهار هزار و ۴۶۶ بیمار مبتلا به کرونا ویروس با بهبودیافتن از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تاکنون ۶۸ هزار و ۷۹۵ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها