موج
کدخبر : ۳۴۸۰۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348051

با حضور رییس کل دادگستری استان هرمزگان؛

طی مراسمی با حضور رییس کل دادگستری استان هرمزگان، ساختمان جدید پزشکی قانونی شهرستان میناب افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، طی مراسمی با حضور علی صالحی رییس کل دادگستری هرمزگان و جمعی از مسئولان اجرایی و قضایی، ساختمان جدید پزشکی قانونی شهرستان میناب افتتاح شد.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان در حاشیه آیین افتتاح این پروژه اظهار داشت: ساختمان پزشکی قانونی شهرستان میناب، با زیر بنای 500 مترمربع در یک طبقه و زمینی به مساحت دو هزار متر مربع احداث شده است.

علی صالحی با بیان اینکه 13 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و بهره برداری از این ساختمان هزینه شده است، افزود: طی سال جاری، با تخصیص اعتبارات لازم و شتاب بخشی به روند ساخت و ساز این مطالبه مردم میناب محقق و گام مهمی در مسیر تکریم ارباب رجوع و رفاه حال مراجعان برداشته شد .

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد: با بهره برداری از این مجموعه شاهد ارائه خدمات بهتری به مردم شهید پرور شهرستان میناب باشیم.

عالی ترین مقام قضایی استان هرمزگان همچنین ابراز داشت: این ساختمان شامل بخش های معاینات سرپایی و معاینات اجساد است و با شروع به کار آن ، ضمن کاهش زمان پاسخ‌دهی معاینات پزشکی قانونی، روند رسیدگی به پرونده های ورودی در حوزه معاینات بالینی و اجساد سرعت بیشتری خواهد یافت.

صالحی یادآور شد: امیدواریم که این مجموعه بتواند پاسخگوی نیاز شهروندان  عزیزمان در شهرستان میناب باشد.

وی اضافه کرد: در گذشته به دلیل کمبود فضا مردم در این شهرستان مشکلاتی داشتند و این مجموعه در راستای تکریم ارباب رجوع و خدمت‌رسانی بهتر پرسنل ایجاد شده‌است. 

رییس شورای قضایی استان هرمزگان در پایان ضمن تشکر از تلاش دست اندرکاران افتتاح این پروژه عمرانی ، بهره برداری از ساختمان پزشکی قانونی میناب و تجهیز آن را در راستای ارائه نظرات دقیق و تخصصی در این حوزه حائز اهمیت برشمرد و افزود: مجموعه اقداماتی که در پزشکی قانونی صورت می گیرد تأثیر بسزایی در کشف حقیقت و احقاق حقوق مردم دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها