موج
کدخبر : ۳۴۸۰۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348003

نگارخانه استاد احمدی نسب با حضور جمعی از مسئولان و مدیران فرهنگی استان و هنرمندان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا کمالی زرکانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در این مراسم ضمن تاکید بر اهمیت توجه به فضاهای فرهنگی گفت: ادارات فرهنگ و ارشاد محل حضور و رجوع هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر هرمزگان است و این فضاها باید متناسب با این رویکرد در بهسازی و معرف دستاوردهای هنرمندان و در شان این قشر باشد.

وی افزود : بهسازی فضای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبدیل آن به یک مکان کاملا فرهنگی و هنری از یک سال پیش در دستور کار قرار گرفت و علاوه بر تعمیر کامل اداره کل بخش یادمان مفاخر فرهنگی – هنری، کتابخانه عمومی، مهمترین آثار هنرمندان، نگارخانه و بخش افتخار آفرینان و ... به آن اضافه شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد : مراجعان به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با چکیده و عصاره فرهنگ و هنر استان و ظرفیت ها، استعدادها و پتانسیل ها آشنا می شوند و این اقدام زمینه لازم را بری معرفی استان فراهم کرده است.

در ادامه این مراسم مقامات از بخش های مختلف همچون معرفی رسانه ها و مطبوعات استان، مفاخر، افتخار آفرینان، هنرمندان، نویسندگان، نمایشگاه آبرنگ سمیرا طهوریان، آثار حجمی و سفال فاطمه طاهری و صدیقه طاهری، صنایع دستی چوبی نیلوفر ولی زاده ، نمایشگاه نقاشی عیسی جنگانی و نمایشگاه خلیج فارس نرگس یزدان پرست بازدید کردند.

گفتنی است : نمایشگاه آثار فوق هر روز از ساعت 8 الی 14 جهت بازدید عموم در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان دایر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها