موج
کدخبر : ۳۴۷۴۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347478

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد:

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند 3 نفره سارقان طلاجات اطفال در اصفهان و اعتراف آن ها به 130 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر بیان  داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت طلاجات اطفال در منطقه شرق اصفهان ماموران هویت فردی که به وسیله یک دستگاه موتورسیکلت در کوچه ها پرسه زده و با اغفال کودکان دختر،  طلاجات آنها را سرقت کرده و متواری می شد را به دست آوردند.

وی گفت: ماموران با کسب اطلاعات لازم مخفیگاه متهم را شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ضربتی وی را به همراه 2 نفر دیگر از همدستانش دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه بررسی ها نشان داد متهم و 2 همدست دیگرش در سرقت های متعددی دست دارند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان، اموال مسروقه زیادی از جمله  طلاجات سرقت شده از اطفال، یک دستگاه موتورسیکلت، یک دستگاه خودروی سواری، 3 دستگاه گوشی تلفن همراه،وجه نقد، ابزار آلات ، باند و سیستم پخش خودرو کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان، با بیان اینکه برابر ارزیابی های به عمل آمده توسط کارشناسان مربوطه ارزش اموال مکشوفه از مخفیگاه متهمان بالغ بر 10 میلیارد ریال است، عنوان کرد: سارقان در تحقیقات صورت گرفته به ارتکاب 130 فقره سرقت از جمله سرقت محتویات داخل خودرو، خودرو، طلاجات اطفال، اموال از باغ و ویلاهای خصوصی اعتراف کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها