موج
کدخبر : ۳۴۷۴۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347475

مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران، گفت:نفتکش stark که قابلیت حمل 150 هزار تن فرآورد‌های نفتی را دارد با توان و عزم نیروهای زبده در این مجتمع طی 25 روز پس از انجام تعمیرات مورد نیاز به شرکت ملی نفتکش جمهوری اسلامی ایران تحویل داده می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حمید رضاییان اصل مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران به تشریح تعمیراتی که روی شناور و نفت کش ها در مجموعه ایزوایکو صورت میگیرد پرداخت و گفت: نفتکش 150 هزار تنی stark با مالکیت شرکت نفتکش جمهوری اسلامی ایران روز پنج شنبه 3 شهریور ماه عملیات از آب گیری آن انجام شد و جهت انجام امور تعمیراتی از جمله تعویض ورق، کارهای فلزی، لوله کشی، تعمیر موتور اصلی، الکترو موتورها، تعمیر ژنراتور اصلی و شیرآلات وارد درای داک(حوض خشک) در مجموعه ایزوایکو شد.

وی  در بخش دیگری از سخنان خود افزود: این نفتکش که قابلیت حمل 150 هزار تن فرآورد‌های نفتی را دارد با توان و عزم نیروهای زبده در این مجتمع  طی 25 روز پس از انجام تعمیرات مورد نیاز به شرکت ملی نفتکش جمهوری اسلامی ایران تحویل داده می شود.

مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران با بیان اینکه این نفتکش حدود یک میلیون دلار صرفه جویی ارزی داشته است، خاطرنشان کرد: این شناور دارای ابعادی به طول 274، ارتفاع 23 و عرض 48 متر است.

وی در پایان اضافه کرد: با همراهی روز افزون نیروهای متخصص در این مجموعه، نه تنها سرعت روند کار افزایش یافته بلکه ارزآوری و اشتغالزایی قابل توجهی در پی داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها