موج
کدخبر : ۳۴۷۱۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347176

معاون عملیات فرمانده انتظامی استان قم حضور به موقع و مقتدرانه پلیس در صحنه‌های ماموریتی را زمینه ساز ارتقاء احساس امنیت مردم عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ فرزاد عسگری اظهارداشت: اپراتورهای مرکز فوریت‌های پلیسی، اخبار و درخواست‌های مردمی را به ماموران گشت‌های انتظامی ارجاع و ماموران با حضور به موقع در محل حادثه به شهروندان یاری می‌رسانند.

وی یکی از مهم‌ترین دستاوردهای پلیس را ایجاد بستر تسهیل و پاسخگویی به شهروندان عنوان کرد و افزود: سامانه‌ تلفنی 110 با این رویکرد ایجاد و به آحاد شهروندان خدمات انتظامی و پلیسی ارائه می کند و در واقع تحولی عظیم و انقلابی در عرصه خدمت رسانی و ارائه خدمات انتظامی به شهروندان محسوب می شود.

سرهنگ عسگری با اشاره به اینکه حضور به موقع و مقتدرانه پلیس در صحنه های ماموریتی زمینه ساز ارتقاء احساس امنیت مردم است و همین امر بستر مشارکت و همکاری هرچه بیشتر شهروندان در زمینه امور انتظامی و امنیتی را فراهم می کند ، اظهار داشت: مهمترین بازخوردهای اثرگذار فعالیت مرکز فوریت های پلیس 110 ایجاد بانک اطلاعاتی درخواست های مردم از پلیس، دستیابی به جغرافیای جرائم، توزیع زمانی و مکانی نیازمندی ها و تجزیه و تحلیل داده ها از عوامل اصلاح و اعمال مدیریت و فرماندهی در انجام وظایف محوله از مهمترین مولفه های تاثیرگذار فعالیت این سامانه عنوان کرد.

معاون عملیات فرمانده انتظامی استان قم میانگین حضور عوامل گشت در موارد فوری را کمتر از 10 دقیقه عنوان کرده و ضمن قدردانی از شهروندان در خصوص تماس با پلیس در موارد مشکوک، از عموم شهروندان خواست: سعی کنند فقط در موارد اضطراری با 110 تماس بگیرند و در موارد غیر فوریتی و غیر ضرور از اشغال کردن تلفن 110 پلیس پرهیز نمایند.

سرهنگ عسگری خاطر نشان کرد : ارتباط مردم با 110 فرصتی است تا با پاسخگویی به موقع و قاطع به نیازهای پلیسی مردم، زمینه اعتماد شهروندان به مجموعه پلیس افزایش یابد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها