موج
کدخبر : ۳۴۶۹۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346952

به دلیل ویروس کرونا:

رئیس قوه قضاییه گفت: متاسفانه شیوع ویروس کرونا، موجب شده است در این سفر امکان برگزاری دیدارهای مردمی با کیفیت سفرهای قبلی را نداشته باشیم و امیدوارم همگان بالاخص مردم شریف استان عذر ما را بپذیرند،

به گزارش خبر گزاری موج اردبیل، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه امروز در بدو ورود به استان اردبیل گفت: متاسفانه شیوع ویروس کرونا، موجب شده است در این سفر امکان برگزاری دیدارهای مردمی با کیفیت سفرهای قبلی را نداشته باشیم و امیدوارم همگان بالاخص مردم شریف استان عذر ما را بپذیرند.

وی افزود: بنده دوست داشتم به شهرهای استان نیز سفر کنم اما به لحاظ مسائل کرونایی امکان این مهم وجود ندارد و سفر در یک شرایط محدود برگزار می‌شود.

رئیسی

رئیس قوه قضاییه بیان کرد: این هفدهمین سفر استانی مدیران قوه قضائیه است که با هدف آشنایی بیشتر با مشکلات مردم و همکارانم در قوه قضائیه انجام می‌شود.

رئیسی با ابراز خرسندی از حضور در استان اردبیل عنوان کرد: اردبیل، استان نام‌آوری در دفاع از ارزش‌ها، تشییع و دفاع از انقلاب اسلامی است و چهره‌های فرهیخته‌ای در عرصه‌های مختلفی چون ایثار، شهادت، علم و جهاد در این منطقه درخشیده‌اند که امیدواریم خداوند متعال روح تمامی شهدا معظم را شادمان نموده و خیرات و برکات خویش را بر این سرزمین نازل نماید.

وی افزود: در راستای سفرهای استانی، طی روزهای گذشته گروه‌های مختلفی از همکاران برای بررسی مشکلات اداری، قضائی، نظارتی در شهرهای استان اردبیل حاضر شدند تا وضعیت دادگستری‌ها، سازمان‌های وابسته و سخنان و دغدغه‌ها مردم و مسئولان استان را پایش نمایند که نتیجه این امور نیز به بخش‌های ستادی و بنده منعکس شد.

رئیسی

رئیس قوه قضاییه در تشریح برنامه‌های این سفر بیان کرد: نشستی با همکاران اداری و قضایی استان، نشستی با مسئولان ادارات و سازمان‌ها و نشستی با نخبگان و کارآفرینان خواهیم داشت و امیدواریم محصول این سفر رفع مشکلاتی باشد که از ناحیه گروه‌های کارشناسی مطرح می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری جلسه عالی شورای قوه قضائیه در پایان سفر امروز، افزود: در این جلسه که با حضور مسئولان محترم محلی برگزار خواهد شد سعی خواهیم داشت تا جایی که امکان دارد، موضوعات مختلف در استان تصمیم‌گیری شود و مابقی موضوعات را نیز از مرکز پیگیری خواهیم نمود.

رئیسی در پایان ابراز امیدواری کرد: تلاش می‌کنیم این سفر اردبیل ولو مختصر در شرایط کرونایی، برای این استان محصول مبارکی داشته باشد.

رئیسی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها