موج
کدخبر : ۳۴۶۷۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346734

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل خبر داد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل از دریافت 13 سند جدید مالکیت برای موقوفات در آران و بیدگل از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مهدی حافظیان با اشاره به دریافت 13 سند مالکیت برای موقوفات این شهرستان گفت: از این تعداد سند دریافتی دو مورد تبدیلی و 11 مورد در قالب ماده 21 و 22 بوده است.

وی افزود: از مهم ترین موقوفات ثبتی در سال جاری تاکنون دو موقوفه سلطانی و گلچین  در شهرستان آران و بیدگل بوده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: موقوفه سلطانی سه هزار و 400 متر زمین مزروعی است که با نیت عزاداری امام حسین (ع) و به ارزش ریالی یک میلیارد تومان به نام اوقاف سند خورد.

وی در خصوص جزئیات موقوفه گلچین نیز اضافه کرد: موقوفه گلچین 400 متر زمین در مرکز شهر آران است که زمین حمام قدیمی بوده و اعیانی وجود ندارد، ارزش ریالی این زمین نیز بیش از یک میلیارد تومان برآورد شده است.

حافظیان ادامه داد: همچنین در حال حاضر دریافت سند برای 70 موقوفه در دست اقدام است و در صورت تامین اعتبار این اسناد نیز دریافت خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل در خصوص وقف جدید ثبت شده در شهرستان آران و بیدگل نیز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک وقف جدید در این شهرستان ثبت شده است که بر مبنای آن دو دانگ یک پاساژ با نیت وقف بر عزاداری امام حسن (ع) در امامزاده حسین بیدگل صورت گرفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها