موج
کدخبر : ۳۴۶۱۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346150

فرمانده پایگاه بسیج شهیدین دادگستری استان یزد؛

فرمانده پایگاه بسیج شهیدین دادگستری استان یزد بر لزوم برگزاری برنامه های جامع و متنوع برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس تأکید کرد و بیان داشت: در مجموعه قضایی استان یزد نیز برنامه ریزی خوبی صورت گرفته تا این هفته با شکوه و با عظمت برگزار گردد.

محمدرضا عرشیان فرمانده پایگاه بسیج شهیدین دادگستری استان یزد گفت: باید چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس را با برنامه های شاخص و ارزنده باشکوه و با عظمت برگزار کرد.

وی در جلسه با اعضای شورای پایگاه بسیج شهیدین دادگستری استان یزد، افزود: دفاع مقدس جریانی حیاتی را در فرهنگ مقاومت و پایداری در میان نسل حاضر نهادینه کرد تا امروز بتوان در سایه ولایت، رهبری، وحدت و همبستگی مردمی و اقتدار نیروهای مسلح، شکوفایی در عرصه علم، فنآوری، دانش پژوهی، استقلال فرهنگی، ارتقاء معنویت و سبک زندگی اسلامی و انقلابی را شاهد بود.

وی اظهار داشت: پس از گذشت چهل سال از مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های آن دوران باشکوه، صلابت نظامی، علمی، فرهنگی، سیاسی، در سایه مقاومت و پایداری در برابر استکبار جهانی و حامیان منطقه‌ای آنان متجلی شده و ایران اسلامی به عنوان الگویی برای ملت‌های مسلمان و آزادی‌خواه تبدیل گردیده است.

این مقام مسئول بر لزوم برگزاری برنامه های جامع و متنوع برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس تأکید کرد و بیان داشت: در مجموعه قضایی استان یزد نیز برنامه ریزی خوبی صورت گرفته تا این هفته با شکوه و با عظمت برگزار گردد.

وی برگزاری همایش هفته دفاع مقدس از طریق فضای مجازی و برپائی نمایشگاه عکس هفته دفاع مقدس با استفاده از آثار ارسالی زرمندگان دستگاه قضایی را از جمله برنامه دادگستری استان یزد ذکر کرد و بیان داشت: تجلیل از زرمندگان دوران دفاع مقدس با حضور در محل کار آنان و استماع و ثبت خاطرات رزمندگان، برگزاری مسابقه کتابخوانی و همایش کتابخوان با محوریت کتاب خاطرات یکی از شهدای شاخص و تدوین و تنظیم 40 خاطره از 40 رزمنده دستگاه قضایی در قالب مجله یا کتاب از دیگر برنامه هایی است که برنامه ریزی شده است.

فرمانده پایگاه بسیج دادگستری به انتشار وصیت‌نامه سردارشهید سلیمانی و قرائت فرازهایی از آن در برنامه های مختلف دادگستری اشاره کرد و گفت: برگزاری پویش کارکنان دستگاه قضایی استان یزد در راستای مساعدت به دانش‌آموزان نیازمند، طراحی پوستری با عنوان " مهربانی با دانش‌آموزان در مهر با اربعین حسینی(ع) "و هماهنگی با مدیران مدارس در مناطق محروم جهت اهدای بسته‌های هدیه به دانش‌آموزان نیازمند از برنامه هایی است که در هفته دفاع مقدس تحت عنوان رزمایش مؤمنانه موسات و همدلی پیگیری و دنبال می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها