موج
کدخبر : ۳۴۶۱۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346130

معاون سازمان صمت هرمزگان؛

معاون نظارت و بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت هرمزگان در رابطه با قیمت تخم مرغ در هرمزگان گفت: اکنون نرخ مصوبی برای تخم مرغ اعلام نشده است و بر اساس فاکتور خرید از کارخانه‌ها و با سود ۱۲درصد قیمت گذاری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عبدالرضا پیروی منش معاون نظارت و بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت هرمزگان  صبح امروز(۲۷ شهریورماه) در جمع خبرنگاران، گفت: تخم مرغ‌های هرمزگان از استان‌های مختلف از جمله تهران و خراسان رضوی به استان وارد می‌شود.

وی با بیان اینکه قیمت تخم مرغ در کارخانه‌های تولیدی افزایش یافته است، تصریح کرد: اکنون نرخ مصوبی برای تخم مرغ اعلام نشده است و بر اساس فاکتور خرید از کارخانه‌ها و با سود ۱۲ درصد قیمت گذاری می‌شود.

معاون نظارت و بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت هرمزگان اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف با سامانه۱۲۴ تماس بگیرند.

وی با بیان اینکه علت افزایش قیمت تخم مرغ، بیشتر شدن قیمت در کارخانه‌های تولیدی است، عنوان کرد: شهروندان برای اطلاع از قیمت تخم مرغ با دریافت فاکتور از فروشندگان و محاسبه سود ۱۲درصد می‌توانند از افزایش قیمت این کالا اطلاع یابند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها