موج
کدخبر : ۳۴۶۰۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346079

مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اعلام کرد؛

مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت:‌ از ابتدای سال جاری تاکنون هیچ تخلف محرز شده‌ای در اوقاف استان اصفهان نداشته ایم.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید بخشی با بیان اینکه خوشبختانه از ابتدای سال جاری تاکنون هیچ مورد تخلف محرز شده در ادارات اوقاف استان اصفهان گزارش نشده است، بیان داشت: مواردی در قالب ابهامات را داشتیم که با بررسی کارشناسانه موضوعات این ابهامات برطرف شد.

وی در خصوص بازرسی های برنامه محور سال گذشته نیز اظهار کرد: در سال گذشته چندین مرتبه از ادارات اجرایی استان بازرسی برنامه محور جهت پیشبرد اهداف عالیه سازمان اوقاف در بازه های زمانی مختلف انجام پذیرفت و نواقص موجود در اجرای امور به مسئولین مربوطه جهت رفع موانع اعلام گردید .

این مقام مسئول در خصوص روند نظارتی بر اجرای طرح‌های اجرا شده توسط اوقاف اصفهان اظهار کرد: در این زمینه نظارت بر طرح "مهر تحصیلی" در دستور کار بود که در قالب آن برای دانش آموزان بی بضاعت از محل اجرای امینانه نیات واقفان بسته‌های کمک تحصیلی فراهم شد.

بخشی ادامه داد: با اجرای این طرح یک هزار بسته کمک آموزشی از سوی اوقاف آماده شد و برای رساندن به دست جامعه هدف تعدادی از این بسته‌ها برای آموزش و پرورش، تعدادی برای کمیته امداد و تعدادی برای بهزیستی ارسال شد.

مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در خصوص مباحث نظارتی برنامه‌های سال 99 نیز اظهار کرد: این برنامه‌ها به منظور پیشگیری از ابهامات و تخلفاتی که در اجرای امینانه نیات واقفان و یا برنامه‌های عملیاتی سال که انجام می‌شود در دستور کار قرار گرفته و در همه بخش‌ها از ستاد اداره کل و معاونت‌ها گرفته تا 25 اداره شهرستانی و رقبات و ... در حال اجرا است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها