موج
کدخبر : ۳۴۵۲۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345227

معاون استاندار مازندران تاکید کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران خواستار تقویت و توسعه زیرساخت های اینترنتی در مناطق مختلف استان از جمله روستاها شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مهدی رازجویان در نشست بررسی مسائل فراروی زیرساخت‌های اینترنتی استان، عامل اصلی توسعه را در عصر حاضر دسترسی راحت مردم به اینترنت ذکر کرد و با بیان اینکه توسعه اینترنت باعث افزایش سرعت انتشار اخبار شده است، تصریح کرد: در ایام شیوع کرونا، نیاز مردم به اینترنت به شکل قابل توجهی نمایان گردید.

رازجویان افزود: دسترسی راحت به اینترنت باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ها می‌شود لذا محکوم به توسعه زیرساخت‌های آن هستیم.

معاون استاندار مازندران اظهار داشت: در مسیر توسعه شهرهای مازندران می‌بایست توجه به زیرساخت‌های اینترنتی و مخابراتی مورد تاکید قرار بگیرد.

رازجویان با تاکید بر اینکه شهرداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی جهت توسعه زیرساخت‌ها و نصب برج‌های مخابراتی با همراه‌اول و ایرانسل همکاری داشته باشند، افزود: توسعه زیرساخت‌های اینترنتی باعث افزایش اشتغالزایی و کسب‌وکار برای جوانان می‌شود.

وی تصریح کرد: مازندران استان گردشگرپذیری است لذا نباید در ایام تعطیلات و حضور مسافرین، دچار اختلالات اینترنتی شویم.

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه زیرساخت‌های اینترنتی در روستاهای مازندران باید توسعه بیشتری یابد، افزود: با توجه به شیوع کرونا و تدریس آنلاین و غیرحضوری در مدارس، بهبود دسترسی مردم و دانش‌آموزان به اینترنت مناسب بیش از گذشته احساس می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها