موج
کدخبر : ۳۴۴۶۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344672

دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر کردستان به مدیرانی که فقط به فکر منافع خود هستند اخطار داد و گفت: اگر می‌خواهیم جامعه رشد کند باید برای پرکردن جیب مردم تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمود الله‌مرادی پیش از ظهر امروز در جلسه مدیریت تولیدی و صنعتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان اظهار داشت: علی‌رغم تبلیغاتی که می‌شود دره‌وزمی یکی از مدیران پرتلاش استان است که سر مسائل تولید استان فریاد می‌زند.

دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر کردستان عنوان کرد: عدم بازگویی زحمات نظام در منطقه بزرگترین منکر است که ضدانقلاب تلاش می‌کند این را به مردم القا کند که نظام در کردستان فعالیتی ندارد در حالیکه بعد از انقلاب تاکنون در کردستان زحمات زیادی کشیده شده است.

الله‌مرادی تصریح کرد: از سال 88 تاکنون مردم کردستان از برکات سفر رهبری در زمینه‌های صنعت، معادن، راه‌آهن و جاده‌سازی و زیرساخت‌ها بهره‌مند می‌شویم.

وی گفت: قضاوت در مورد عملکرد نظام را باید متناسب با شرایط سنجید و بدانیم که دشمن چه شیطنت‌هایی می‌کند تا بتواند اهداف خود را در منطقه و کشورمان پیاده کند.

الله‌مرادی افزود: رهبری می‌فرمایند برخی‌ها می‌گویند موشک را می‌خواهیم چکار، که اگر اینها نباشد قدرت و استقلال و توسعه اتفاق نمی‌افتد.

وی اذعان داشت: امروز کشور امارات سرش را در آخور رژیم صهیونیستی می‌کند که هر روز در کشورهایی چون فلسطین انسان‌های بی‌گناه و مسلمانان را به خاک و خون می‌کشند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان یادآوری کرد: امروز مجاهدت اصلی در صحنه تولید است، اگر فردی تلاش کند و زمینه برای توسعه و رشد فعالیت جوانان در صحنه کار فراهم سازد، عین بهشت را برای خود به ارمغان آورده است و عکس آن هم خرید جهنم است.

وی گفت:  اخطار من در خصوص مدیرانی است که از پشت میز جدا نمی‌شوند و به فکر جیب و منافع خود هستند در حالیکه اگر می‌خواهیم جامعه رشد کند باید برای پرکردن جیب مردم تلاش کنیم.

الله‌مرادی اضافه کرد: باید تلاش کنیم کشور را از اسارت نجات دهیم، گاهی اسارت در مرزهاست و گاهی اسارت در مساله اقتصاد است که نجات‌دادن از اسارت اقتصاد در گرو تلاش همه‌جانبه بخش تولید و مدیران متولی است.

وی عنوان کرد: تمام مشکلات ما از خارج نشات نمی‌گیرد بلکه بخش بزرگی منشا داخلی دارد و این نیاز به مدیریت دارد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان تاکید کرد: اگر ما مشکلات مردم را مشکلات خود ندانیم هر چه تلاش کنیم بیهوده رفته‌ایم لذا بحث امر به معروف و نهی از منکر که در جامعه جاری و ساری شود، امنیت مرزها و رونق اقتصادی اتفاق می‌افتد چرا که امر به معروف و نهی از منکر دنبال اصلاح و برطرف‌کردن اشکالات است.

وی افزود: دست‌اندرکاران دلسوزی و تلاش کنند که صنعت، معدن و تجارت رونق بگیرد و این به همه مربوط است و باید با افراد مریض و چشم و دست ناپاک برخورد کنیم چرا که این افراد رانت‌خوار و مفت‌خور در قالب کارمند آبروی ادارات و نظام ما را می‌برند.

الله‌مرادی گفت: کارمندان یک شخصیت و جایگاه اجتماعی دارند و بازاری هم همینطور، اما افرادی پیدا می‌شوند که آبروی این مجموعه‌ها را به باد می‌دهند که باید با آنها برخورد شود.

وی افزود: شکل‌گیری خانه‌های فساد، باندهای فساد و مواردی دیگر از این دست از رانت‌خواری و برخی کارشکنی‌ها در ادارات است که باید با آنها برخورد کرد و نباید خود را از برخورد با آنها مبرا کرد چراکه امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه همگانی است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان توصیه کرد: باید از تهمت به دیگران اجتناب کرد که متاسفانه امروز چنین مواردی در فضای مجازی زیاد است اما ما اجازه نمی‌دهیم کسی به نام امر به معروف و نهی از منکر آبروی ما را ببرد.

وی یادآوری شد: ما باید از خودمان شروع کنیم چرا که ما از خودمان شروع نکنیم جامعه درست نمی‌شود، مدیر باید بین مردم باشد که مردم را درک کند

الله‌مرادی ادامه داد: اصلاح‌طلبی و اصولگرایی با تلاش برای مردم به اثبات می‌رسد و ما فارغ از خط و خطوط سیاسی، دست همه افرادی که برای مردم کار می‌کنند می‌بوسم و در برابر افرادی که خلاف می‌کنند، می‌ایستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها