موج
کدخبر : ۳۴۴۶۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344614

نماینده مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه‌هایی که به صورت مستمر در طول این چهل سال آشوب، ترور، انفجار و ناامنی آموزش می‌دادند امسال اشک تمساح ریختند و نگران سلامتی مردم شده بودند و تلاش می‌کردند مجالس حسینی تعطیل شود اما هیئات مذهبی با درایتی که داشتند مهر باطل بر این دسیسه‌ها زدند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی طی سخنرانی در آیین شکرانه اقامه عزای محرم و تقدیر از هیئات مذهبی استان قم در حرم بانوی کرامت گفت: مردم استان قم با محوریت هیئات مذهبی چند کار بسیار مهم انجام دادند که جای تقدیر دارد هر چند در این میان دشمن نیز بی‌تفاوت نبوده است.

وی افزود: استکبار تلاش داشت که امور مذهبی و مقدسات را زیر سؤال ببرد و بیگانگان بسیج شده بودند که نگذارند مجالس حسینی برگزار شود اما امسال مردم کاری کردند که مقام معظم رهبری از آن به عنوان پدیده ماندگار یاد نمودند که این مسئله بسیار مهم است.

نماینده مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رسانه‌هایی که به صورت مستمر در طول این چهل سال آشوب، ترور، انفجار و ناامنی آموزش می‌دادند امسال اشک تمساح ریختند و نگران سلامتی مردم شده بودند و تلاش می‌کردند مجالس حسینی تعطیل شود اما هیئات مذهبی با درایتی که داشتند مهر باطل بر این دسیسه‌ها زدند.

وی یادآور شد: هیئات مذهبی با مدیریت درست اجتماعات عزاداری را کنترل نموده  و اثبات کردند با  نظم و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی می‌توان مجالس باشکوهی را برگزار نمود و با این کار مهر باطل بر سینه دشمنان کوبیدند.

ذوالنور اظهار کرد: امسال با اینکه به خاطر کرونا اوضاع اقتصادی دچار مشکل شده بود اما مردم به کمک اقشار مستضعف شتافتند و هیئات مذهبی کانون جمع‌آوری کمک و رسیدگی به اقشار آسیب‌پذیر شده بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها