موج
کدخبر : ۳۴۴۴۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344456

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: مرحله نهایی مسابقات سراسری قرآن کریم در استان کرمانشاه در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل و دعاخوانی با حضور ۱۹۹ شرکت‌کننده امروز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، حجت‌الاسلام محمد صالحی بابیان این مطلب که مسابقات سراسری قرآن کریم امسال کرمانشاه با بیش از هزار شرکت‌کننده در مرحله شهرستانی تیرماه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ویژه بیماری کرونا آغاز و ۴۰۸ نفر به مرحله نهایی استانی مسابقات سراسری قرآن کریم کرمانشاه راه یافتند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه افزود: از تعداد ۴۰۸ نفر شرکت‌کننده، ۲۰۹ نفر در رشته معارف و تفسیر حضور داشتند که به‌صورت کتبی از آنان امتحان گرفته شد و افراد برتر برای شرکت در مسابقات کشوری مشخص شدند و از تعداد ۱۹۹ شرکت‌کننده مرحله نهایی استانی در بخش آوایی، ۱۱۷ نفر در بخش خواهران و ۸۲ نفر در بخش برادران در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل و دعاخوانی شرکت دارند که به مدت چهار روز باهم به رقابت می‌پردازند.

صالحی همچنین بابیان اینکه آیین اختتامیه مسابقات سراسری قرآن کریم کرمانشاه روز چهارشنبه هفته جاری برگزار می‌شود، گفت: نفرات اول رشته‌های مختلف قرآنی به مرحله کشوری اعزام می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها