موج
کدخبر : ۳۴۴۴۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344417

سال تحصیلی مدارس استان قم صبح امروز با حضور جمعی از مدیران و مسئولان استانی در حالی آغاز شده که وضعیت استان قم همچنان قرمز است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیین بازگشایی مدارس استان قم صبح امروز با حضور استاندار قم، حجت‌الاسلام ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش و پرورش استان و دیگر مسئولان استانی در واحد آموزشی شاهد نمازی خواه برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم در این مراسم با تبریک فرارسیدن فصلی دیگر از آموزش برای دانش آموزان اظهار داشت: مدارس امروز بار دیگر شاهد حضور دانش آموزان است و در این مدتی که از زمان شیوع بیماری کرونا گذشته، تمامی مدارس و همکاران دلتنگ حضور دانش آموزان و فضای مدارس بودند.

حمیدرضا شیخ‌الاسلام با بیان اینکه هیچ موضوعی فراتر از معرفت برای انسان نیست، ابراز کرد: توسعه کشور در ابعاد مختلف در گروی فضاهای آموزشی است و شاخص‌های توسعه امروز در آموزش و پرورش است.

ویبا اشاره به اینکه  یکی از مؤلفه‌های بارز توسعه، کلاس‌های درسی است، خاطرنشان کرد: باید در این شرایط سخت همه دست‌به‌دست یکدیگر داده تا با تدابیر و حضور 15 میلیونی دانش آموزان در کشور تجربه این شرایط را به دنیا منتقل کنیم.

یادآور می‌شود، سال تحصیلی جدید در حالی از امروز آغاز شده است که در استان قم حضور دانش آموزان در مدارس بر اساس تصمیم اولیا آنها و با هماهنگی مدیران مدارس است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها