موج
کدخبر : ۳۴۴۰۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344015

بازرس ویژه استاندار کرمانشاه:

حاج جعفر همتی گفت: از تلاش‌های خالصانه و بی‌دریغ معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تشکر می کنم و به‌یقین نام نیک و یاد خیری از این شخصیت انقلابی، مؤمن، ولایتمدار، باایمان و باتقوا در استان باقی می ماند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، نماینده و بازرس ویژه استاندار کرمانشاه در مراسم معرفی سرپرست جدید معاونت سیاسی استانداری کرمانشاه ضمن تسلیت شهادت مظلومانه حضرت اباعبدالله الحسین و تبیین سجایای اخلاقی و سیره رفتاری امام حسین (ع) گفت: مناصب دولتی و پست های مدیریتی میدان آزمایش است و امروز نام نیک آقای الهی تبار "از رزمندگان و جهادگران دوران دفاع مقدس" در جایگاه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه به لحاظ تلاش خالصانه و صادقانه و خدمت به مردم در استان به یادگار می ماند.

وی در ادامه ضمن اشاره‌ای به سوابق کاری درخشان معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در استان‌های مختلف اظهار داشت: دولت هم در سال پایانی است و این مسئولیت‌ها تمام می‌شود و فقط نام نیک می‌ماند؛ اما بر خود لازم می‌دانم چند ویژگی بارز آقای الهی تبار را بیان کنم. در این 31 ماه شخصیتی باایمان و باتقوا، درستکار و امانت‌دار این مسئولیت را بر عهده داشت و در مدار اخلاق و به‌عنوان یک بسیجی و خانواده‌ای شهیدپرور دارای تفکر مبتنی بر ارزش‌های اخلاقی است که تمامی اصول را رعایت می‌کرد.

این مدرس امربه‌معروف و نهی از منکر افزود: معاونین استاندار دارای شاخصه‌های بسیار مطلوبی هستند و نقش آقای الهی تبار در همراهی، هدایت و راهبری مجموعه نیز بسیار چشمگیر بود که در ستاد اربعین زحمات بسیار زیادی داشتند.

وی بابیان اینکه در دوران این معاون پرتلاش انتخابات مهمی در کرمانشاه با قانون مداری و رعایت اصل بی‌طرفی برگزار شد؛ گفت: از دیگر خدمات ارزنده ایشان می‌توان توجه به مسائل اجتماعی و مشکلات حاشیه‌نشین‌ها بود که همیشه برای حوزه معاونت سیاسی اجتماعی و آقای الهی تبار اولویت داشت.

همتی به تلاش‌ها و زحمات بی‌دریغ معاون سابق سیاسی در 31 ماه گذشته اشاره کرد و ضمن تقدیر از اقدامات شایسته ایشان گفت: به‌راستی نام نیکی از این شخصیت انقلابی، مؤمن و ولایتمدار در استان برجای ماند که به‌یقین این تلاش‌ها در مسیر خدمت به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی تداوم دارد و امروز وظیفه داشتم این قدردانی را انجام دهم.

وی در ادامه از انتخاب حسین خوش‌اقبال به‌عنوان سرپرست جدید معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تشکر کرد و گفت: ایشان از فرمانداران بسیار باسابقه و بااخلاق هستند که رزمنده‌ای نیک‌اندیش، نیک گفتار و مردمی است و همواره دغدغه مند حل مشکلات مردم بوده است و همه نیز آمادگی کامل را برای همراهی و همدلی با ایشان در سال پایانی دولت برای خدمتگزاری به مردم خواهیم داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها