موج
کدخبر : ۳۴۳۸۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343850

رئیس اداره‌ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر خبر داد:

رئیس اداره‌ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر با اشاره به اقدامات راهداری ملایر٬ از اصلاح و رفع نقاط حادثه خیز در شهرستان ملایر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان٬  سید اسماعیل صفوی‌زاده٬ رئیس اداره‌ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر با اشاره به اصلاح و رفع نقاط حادثه خیز  در شهرستان ملایر گفت: در طول هفته دولت امسال ۹ پروژه کلیدی با اعتبار کلی ۱۰ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید و امسال در هفته دولت کلنگ‌زنی پروژه‌ای نداشتیم.

 سید اسماعیل صفوی‌زاده افزود: ۳ پروژه احداث مجتمع‌های خدمات رفاهی بین راهی رومیه، گرین و سپنتا(۲) در بخش مرکزی ملایر از محل تأمین اعتبار ملی و دریافت تسهیلات قابل افتتاح بودند.

وی با اشاره به اینکه این مجتمع‌ها دارای جایگاه سوخت، خدمات خودرویی، نمازخانه، سرویس بهداشتی و پارکینگ هستند، گفت: ۲ پروژه روکش آسفالت گرم نیز به همت اداره‌ راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر مورد به بهره بردرای قرار گرفت.

صفوی‌زاده تصریح کرد: این پروژه‌ها شامل اجرای روکش آسفالت گرم در محور ملایر، بروجرد، قوزان شریف آباد، زیرآبیه، ده شاکر به طول ۹ کیلومتر و اجرای ۳ کیلومتر روکش آسفالت گرم در محور ملایر – توره محدوه جوراب و پیرمیشان بود.

این مقام مسئول ادامه داد: علاوه بر اصلاح و رفع نقاط حادثه خیز  شامل اصلاح دور، تعریض شانه خاکی و اجرای شیار لرزاننده در پیچ سردخانه، ۳  پروژه تعمیرات اساسی پل ها نیز افتتاح شد.

رئیس اداره‌ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر اظهارکرد: این پروژه‌ها شامل بهسازی پل فلزی دهانه ۴۰ متری هزار جریب، بهسازی و احداث دیوار حایل پل طاقی عشاق و تهیه و نصب هندریل، مرمت و بهسازی رادیه برید پل زنگنه سفلی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها