موج
کدخبر : ۳۴۳۶۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343694

معاون استاندار مازندران:

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: طرح های سالمسازی دریا در مازندران تعطیل است اما شاهد حضور مسافران در ساحل دریا هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حسین حسن نژاد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در تعطیلات چند روزه مسافران و گردشگران زیادی از استان های مختلف کشور وارد مازندران شده اند و متاسفانه برخی از آنها نسبت به پروتکل های بهداشتی و اعمال محدودیت های استانی بی توجه هستند که از جمله آن ورود به سواحل و شنا در دریا است ، در حالی که طرح های سالمسازی برابر مصوبه استانی مقابله با کرونا تعطیل است.

وی ادامه داد:  شرایط کرونایی مازندران همچنان قرمز است و برابر آمارها بخش قابل توجهی از بیماران مبتلا به کرونا مربوط به این استان است ضمن این که هر روزه هم شاهد شناسایی و بستری بیماران جدید هستیم  و اگر چه طی ۲ هفته گذشته روند ابتلا کاهشی شده ولی بی توجهی مسافران به پروتکل های بهداشتی می تواند وضعیت را تشدید و روند ابتلا را در مازندران و دیگر استان ها افزایشی کند.

حسن نژاد اذعان داشت:  رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های اجتماعی در هر نقطه ای ضروری است و عدم رعایت آن به معنای استقبال  از کرونا در استانی است که وضعیت قرمز دارد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار مازندران تصریح کرد : مازندران همواره میزبان خوبی برای مسافران و گردشگران بوده و از حضور آنان استقبال می کند ، اما شرایط اکنون به گونه ای دیگر است و با ویروسی خطرناک با رفتارهای ناشناخته مواجه هستیم و نباید اجازه بدهیم رفتارهای حساب نشده ما خطر این ویروس را مضاعف کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها