موج
کدخبر : ۳۴۳۴۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343463

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان:

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با اشاره به وضعیت پرونده های تشکیل شده در تعزیرات، گفت: بیشترین پرونده در حوزه کالا و خدمات تشکیل شده است.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، داریوش جودکی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با اشاره به اینکه بیشترین پرونده در حوزه کالا و خدمات تشکیل شده است، گفت:این پرونده ها در حوزه تخلفات کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت، دارو و درمان هستند که بیشترین پرونده در حوزه کالا و خدمات تشکیل شده است، افزود: در پنج ماه گذشته تعداد ۶۷۸۹ فقره پرونده شامل ۵۴۹۶ فقره در بخش کالا و خدمات، ۴۶۰ فقره قاچاق کالا و ارز، ۸۳۳ فقره بهداشت، دارو و درمان در تعزیرات حکومتی استان همدان تشکیل شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از ورود ۶۷۸۹ فقره پرونده و محکومیت بیش از ۲۵۳ میلیارد ریالی متخلفان در پنج ماه گذشته امسال در تعزیرات حکومتی استان خبر داد.

وی ادامه داد: در حوزه کالا و خدمات ۹۵ درصد، در حوزه قاچاق کالا و ارز ۸۸ درصد و در حوزه بهداشت، دارو و درمان ۹۹ درصد پرونده‌ها رسیدگی و مختومه شده  بنابراین مبلغ محکومیت این پرونده‌ها بیش از ۲۵۳ میلیارد و ۵۰۸ میلیون و ۱۱۸ هزار و ۹۲۸ ریال بوده است.

به گزارش روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان همدان، جودکی از آمادگی کامل تعزیرات برای رسیدگی سریع و اجرای قاطع آراء صادره در زمینه تخلفات اعلامی خبر داد و گفت: تلفن ۳۲۵۲۳۴۴۲، تلفن گویای ۱۲۴ و سامانه www.۱۲۴.ir  سازمان صنعت، معدن و تجارت و تارنمای t۱۳۵.ir آماده دریافت گزارش‌های مردم استان است

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها