موج
کدخبر : ۳۴۳۳۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343335

محمد سیمزاری:

معاون امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: برای فرهنگ‌سازی و فرهنگ‌گذاری نیازمند حضور افراد تأثیرگذار هستیم تا بتوانیم آسیب‌های اجتماعی را به حدأقل رسانده و مشکلات و موانع موجود در این زمینه را برطرف کنیم که این مسئله نیازمند تلاش‌های همه‌جانبه است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد سیمزاری معاون امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت:برای فرهنگ‌سازی و فرهنگ‌گذاری نیازمند حضور افزاد تأثیرگذار هستیم تا بتوانیم آسیب‌های اجتماعی را به حدأقل رسانده و مشکلات و موانع موجود در این زمینه را برطرف کنیم که این مسئله نیازمند تلاش‌های همه‌جانبه است.

وی نیز عمل به بیانیه‌های گام دوم انقلاب را یک اولویت اساسی برشمرد و اظهار داشت: اهمیت به ارکان نظام مقدس انقلاب اسلامی و ترویج برنامه‌ها و فعالیت‌ها برای تحقق منویات مقام معظم رهبری اولویت اساسی است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل با اشاره به این که از ظرفیت نهادهای فرهنگی و مدنی برای تحقق این مهم باید استفاده شود گفت: درصدد هستیم تمامی فعالیت‌های فرهنگی کشور را با محوریت مساجد برگزار کنیم و تأثیرگذاری و خروجی‌های مثبت آن را نیز به دست آوریم.

سیمزاری تصریح کرد: ادامه مسیر حرکتی ارکان‌های نظام مقدس انقلاب اسلامی باید برای تولید محتوای ارزشی مبنای کار باشد و در این زمینه از ظرفیت کانون مساجد استفاده خواهیم کرد که امیدواریم این مسئله بتواند ما را در توسعه عرصه فرهنگی رهنمون شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها