موج
کدخبر : ۳۴۳۱۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343148

استاندار یزد با اشاره به طرح‌ها و اقدامات خوب پلیس در مقابله با جرایم و ناهنجاری‌های اجتماعی خاطرنشان کرد: نتیجه اقدامات خوب نیروی انتظامی، امنیت مطلوب و رضایت‌مندی شهروندان از عملکرد پلیس بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در دیدار  فرمانده انتظامی استان یزد که به مناسبت هفته دولت صورت گرفت از تعامل خوب پلیس قدردانی کرد و افزود: به لحاظ نزدیکی برنامه‌هایی که برای نظم و امنیت داریم  بهترین همکاری را در استان شاهدیم .

وی با اشاره به طرح‌ها و اقدامات خوب پلیس در مقابله با جرایم و ناهنجاری‌های اجتماعی خاطرنشان کرد: نتیجه اقدامات خوب نیروی انتظامی، امنیت مطلوب و رضایت‌مندی شهروندان از عملکرد پلیس بوده است.

استاندار یزد موفقیت ناجا را موفقیت دولت بیان کرد و یادآور شد: نیروی انتظامی و دولت هر دو یک هدف را دنبال می کنند و آن تامین نظم و امنیت، آسایش و رفاه شهروندان است که در این خصوص همه دستگاه‌ها باید با پلیس همکاری داشته باشند.

طالبی با بیان اینکه اقدامات نیروی انتظامی حاکمیتی است افزود: هرکاری که ناجا انجام می‌دهد مرتبط با نظام است و تمامی اقدامات پلیس توسط مردم به پای نظام نوشته می‌شود و به همین دلیل حساسیت نسبت به اقدامات ناجا بالاست.

وی با بیان اینکه یکی از رویکردهایی که مورد توجه ناجاست تامین رضایت مردم در حوزه های مختلف است اظهار کرد: امروز مردم احساس می‌کنند و می‌دانند که نیروی انتظامی در کنار آنهاست و برای آرامش و امنیت جامعه تلاش می‌کند.

این مسوول، نیروی انتظامی را حامی مردم و پناهگاه آنها برشمرد و خاطر نشان کرد: جامعه محوری پلیس، جای بسی افتخار برای نظام اسلامی دارد و این حس همدلی در شرایط کنونی بسیار مهم است.

همچنین فرمانده انتظامی یزد با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت گزارشی از عملکرد ۵ ماهه پلیس در حوزه های مختلف ارائه کرد و گفت: با تعامل و همکاری خوب دستگاه های دولتی با پلیس، شاهد امنیت بسیار خوبی در سطح استان هستیم.

سرتیپ عباسعلی بهدانی فرد با اشاره به اقدامات معیشتی و حمایتی از کارکنان پلیس در سال جاری افزود: خواستار حمایت بیش از پیش دولت و تقویت نیروی انتظامی در راستای حمایت بیشتر از کارکنان در حوزه معیشت هستیم.

وی به طرح های مختلف پلیس در راستای ارتقای امنیت اجتماعی استان اشاره و تصریح کرد: برقراری کامل امنیت مراسم عزاداری سیدالشهدا(ع) در استان دارالعباده و حسینیه ایران با افزایش اقدامات مختلف از جمله راه اندازی ایست و بازرسی های موقت، گشت های پلیس و نیز پاس های مضاعف صورت گرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها