موج
کدخبر : ۳۴۳۱۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343103

با حضو مدیر کل بهزیستی اصفهان صورت گرفت؛

همزمان با آغاز هفته دولت توانمند کارت ویژه حمل و نقل رایگان جهت تسهیل در تردد معلولان شهرستان خمینی شهر با حضو مدیر کل بهزیستی اصفهان رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، مدیرکل بهزیستی اصفهان در مراسم افتتاح رونمایی از کارت ویژه تردد حمل و نقل رایگان افراد کم توان جسمی از ناوگان حمل و نقل شهری اظهار کرد: در عصر حاضر معلولان مطالبه گر حقوقی هستند که به طور کامل با آن مطالبات آشنایی دارند  وهمین امر موجب حضور پررنگ آنها در عرصه های اجتماع شده است.

مرضیه فرشاد ضمن تشکر از شهرداری و شورای شهر خمینی شهر که همیشه توجه ویژه ای  به معلولان شهرستان داشته اند، افزود: این اولین اقدامی است که در یکی از شهرهای استان صورت پذیرفته  و  با این اقدام 1000 نفر از شهروندان معلول شهرستان که توانایی حضور در اجتماع را دارند می توانند از مزایای این کارت بهره مند شوند.

وی ضمن ابراز تشکر از همکاران بهزیستی شهرستان و همه مسئولین یاری رسان در اجرای این طرح، ابراز امیدواری کرد: اقداماتی مانند توانمند کارت می تواند حضور افراد دارای معلولیت را در جامعه تسهیل و به شکوفایی و موفقیت های بیشتر این عزیزان کمک کند.

فرشاد گفت:کارت طرح ارائه خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی اتوبوسرانی به افراد دارای معلولیت است که برای اولین بار در استان، توسط بهزیستی  شهرستان خمینی شهر، تدوین و اجرا گردیده است.

مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در پایان از نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی درخواست کرد: حمایت از حقوق معلولان از مطالبات به حقی است که باید در مجلس پیگیر آن شد.

معلولین

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها