موج
کدخبر : ۳۴۲۹۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342949

به همت خیران؛

مدیر تأمین مسکن کمیته امداد هرمزگان گفت: از ابتدای سال 99 تاکنون، تعداد 331 مورد خدمات عمرانی بااعتباری بالغ‌بر سه میلیارد و 10 میلیون تومان به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان ارائه‌شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، اصغر گلستانی، مدیر تأمین مسکن کمیته امداد استان هرمزگان، تأمین سرپناه مناسب برای خانواده‌های تحت حمایت را از مهم‌ترین برنامه‌ها و دغدغه‌های این نهاد و ضروری‌ترین نیاز مددجویان دانست و گفت: خدمات کمیته امداد به مددجویان با رویکرد توانمندسازی و بر اساس نیازسنجی‌های انجام‌شده صورت می‌پذیرد که تأمین مسکن نیز یکی از اصلی‌ترین و پرهزینه‌ترین خدمات این نهاد است و ارائه این خدمت علاوه بر اعتبارات دولتی نیاز به مشارکت و همراهی خیرین و مؤسسه‌های خیریه نیز دارد.

گلستانی افزود:: از ابتدای سال جاری تاکنون، تعداد 331 مورد خدمات عمرانی به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان ارائه‌شده است که از مجموع این خدمات عمرانی، 277 مورد مربوط به تعمیر مسکن مددجویان، 37 مورد ساخت مسکن و مابقی مربوط به تکمیل عملیات ساخت واحدهای مسکونی و کمک به خرید مسکن برای نیازمندان بوده است.

این مقام مسئول گفت: به‌منظور ارائه این حجم از خدمات عمرانی به خانواده‌های تحت حمایت بالغ‌بر مبلغ سه میلیارد و 10 میلیون تومان اعتبار تخصیص‌یافته و هزینه شده است که مبلغ 505 میلیون تومان آن توسط کمیته امداد، دو میلیارد و 455 میلیون تومان از محل تسهیلات قرض‌الحسنه صندوق امداد ولایت و مبلغ 50 میلیون تومان نیز با مشارکت مردم و خیران تأمین‌شده است.

مدیر تأمین مسکن کمیته امداد استان هرمزگان گفت: امیدواریم در کنار حمایت‌های خوب دولت و با مشارکت و همدلی هر چه بیشتر آحاد مردم، خیران و مسئولان ذی‌ربط بتوانیم زمینه‌ی رفع مشکل مسکن خانوارهای نیازمند در استان هرمزگان را فراهم کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها