موج
کدخبر : ۳۴۲۹۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342908

حجت الاسلام محسنی قمی:

کارشناس مسائل مذهبی اظهار کرد: صبر و استقامت و امید داشتن، از مهم ترین و بیشترین مصادیقی است که در نهضت عاشورا به چشم می خورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی اکبر محسنی قمی در دومین روز از مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) در حسینیه ثارالله در جمع عزاداران حسینی گفت: صبر و استقامت و امیدداشتن، از مهم ترین و بیشترین مصادیقی است که در نهضت عاشورا به چشم می خورد.

وی از نشانه های ماندن با ولایت و قدر دان ولایت بودن را صبر و استقامت و امید برشمردچه اینکه اباعبدالله الحسین سه ساعت در گودال قتلگاه غرق در خون ذکر الهی برلبان مبارکشان جاری بود الهی رضا بقضائک تسلیما لامرک

کارشناس مسائل مذهبی ادامه داد: از مشکلاتی که امروزه با آن مواجهیم بی صبری است؛ در روزگار کنونی جوانان بدون تجربه کردن زندگی با کوچکترین مشکلی بحث  طلاق  را مطرح می کنند و این ناشی از یک انتخاب عجولانه است که منجر به مسائل بعد از آن می شود.

وی در ادامه مشکلات جامعه امروزی را مطرح کرد و  خاطرنشان کرد: ما انقلاب نکردیم که به نان و نوا برسیم بلکه هدف ما از انقلاب ایجاد زمینه سازی ظهور حضرت مهدی(عج) است.

حجت الاسلام محسنی قمی با تاکید بر این مطلب که باید به این مساله توجه داشت که ولنگاری اقتصادی نباید باشد، افزود: کسانی که نگران مسائل جامعه هستند دغدغه اقتصادی نیز باید داشته باشند.

کارشناس مسائل مذهبی در پایان  خاطر نشان کرد: اگر به مسائل اقتصاد نگاه صحیحی شود و احکام اسلام به درستی در کشوراجرا گردد  فقیری در جامعه نخواهیم داشت اما متأسفانه برخی آدم های قلابی براین انقلاب قلاب آویزان کرده و به پست ومقام رسیدند و از جایگاه خود سو استفاده کردند که وظیفه آحاد افراد انقلابی  در این زمینه شناسایی و بصیرت است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها