موج
کدخبر : ۳۴۲۶۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342640

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران گفت: دست اندرکاران برگزاری مراسم عزاداری محرم در مسجد مقدس جمکران برای رعایت کامل پروتکل های بهداشتی رسته جدید در حوزه خدمت گذاری تحت عنوان «خادمان سلامت» را ایجاد کردند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی با اشاره به اینکه مقید هستیم که مجالس عزاداری در وضعیت کنونی را با رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی برگزار کنیم، اظهار کرد: در این راستا دست اندرکاران برگزاری مراسم عزاداری محرم در مسجد مقدس جمکران رسته جدید در حوزه خدمت گذاری تحت عنوان «خادمان سلامت» را ایجاد کردند.

وی با اشاره به اینکه این خادمان وظیفه دارند در سه حوزه تذکراتی را به زائرین و مسئولین برگزاری مراسم ارائه دهند، بیان کرد: ارائه ماسک و تب سنجی در درب های ورودی مسجد مقدس جمکران و حضور وپژه در صحن های مسجد و ارائه تذکرات به زائرین در زمینه زدن ماسک، حفظ فاصله فیزیکی حداقل یک و نیم متر و تذکر به افرادی که بیماری در آنها دیده می شود و یا کهولت سن و زمینه ابتلا به ویروس کرونا دارند از وظایف خادمان سلامت است.   

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران گفت: 15 خادم زن و 15 خادم مرد در رسته خادمان سلامت در هر شیفت کاری که از ساعت 20 تا 24 تعریف شده ارائه خدمت می کنند.

 حسین آبادی با اشاره به اینکه در طول دهه محرم بالغ بر 360 خادم در زمینه سلامت ارائه خدمت می کنند، خاطرنشان کرد: سعی می کنیم با رعایت تمام دستورالعمل های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا به بهترین باشکوه ترین نحو عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(علیه السلام) را در مسجد مقدس جمکران برگزار کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها