موج
کدخبر : ۳۴۲۶۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342600

صوفی:

شهردار همدان با اشاره به اجرای پروژه های مدیریت شهری، از همکاری و بهره از ظرفیت قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در طرح‌های مهم مدیریت شهری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، عباس صوفی، شهردار همدان با اشاره به بهره از ظرفیت قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در  طرح‌های مهم مدیریت شهری، در نشست روز گذشته مسوولان اجرایی همدان با فرمانده و مدیران قرارگاه خاتم الانبیا (ص) اظهار داشت: این قرارگاه کارنامه درخشانی را در اجرای طرح های بزرگ عمرانی و زیرساختی کشور دارد و بر این اساس قرار است همکاری لازم را با مدیریت شهری همدان نیز داشته باشد.

وی با بیان اینکه از ظرفیت توانمند قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در اجرای طرح‌های مهم مدیریت شهری استفاده می‌شود بیان کرد: در این نشست حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس و تنی چند از مسوولان اجرایی استان حضور داشتند و مقرر شد قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در چند طرح بزرگ سرمایه گذاری کند.

صوفی خاطرنشان کرد: ایجاد قطار شهری، مطالعه و اجرای تونل زیرگذر پیشاهنگی و احداث ایستگاه راه آهن درون شهری از جمله طرح هایی است که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: قرار است به زودی تیم کارشناسی این قرارگاه سازندگی برای بازدید و مطالعه طرح ها به همدان سفر کند.

شهردار همدان با قدردانی از مسوولان اجرایی استان در پیگیری مستمر در اجرای طرح های بزرگ عمرانی، زیرساختی و خدماتی در سطح شهر گفت: هدف مدیریت شهری ارایه خدمات بهینه به شهروندان است.

صوفی افزود: اجرای طرح های عمرانی مدیریت شهری در سطح شهر در راستای خدمات مطلوب به مردم است و اصل خدمت به شهروندان را رضایتمندی آنان می دانیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها