موج
کدخبر : ۳۴۱۰۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341059

عبیدالله رستمی؛

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کردستان با اشاره به عملکرد خبرگزاری موج در کردستان گفت: این خبرگزاری با توجه به اقدامات و فعالیت های خود در حوزه های مختلف نشان داده که می تواند فرصتی تازه در استان باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، عبیدالله رستمی در جریان بازدید از دفتر خبرگزاری موج در استان کردستان با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: با توجه به رویکرد حرفه ای که در فعالیت های این خبرگزاری مشاهده شده است، امیدواریم حرکت های جدیدی در حوزه اطلاع رسانی نمایان شود.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کردستان در ادامه افزود: امیدوارم که در آینده موج بهتر وبیشتر در استان دیده شود و انتظار از این رسانه، سرعت، دقت، شفافیت و بیطرفی و در عین حال بررسی دقیق خدمات دولتمردان و حاکمیت در استان کردستان است.

وی با اشاره به پیشرفت های استان کردستان در چند سال اخیر گفت: انعکاس این خدمات در حوزه های مختلف از جمله راه ،  آب، ورزش و فرهنگ نیازمند نگاه ویژه رسانه ای می باشد.

رستمی عنوان کرد: با توجه به تجربه و تخصص سرپرست خبرگزاری موج کردستان در حوزه رسانه ، وظیفه خطیر بررسی نیازهای مردم ونیز انعکاس خدمات دولت وحاکمیت به این خطه از کشورمان، موج به جایگاه حقیقی خود در میان رسانه های استان دست پیدا کند.

بازدید  مدیر کل ارشاد اسلامی از موج کردستان

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کردستان اظهار کرد: با توجه به گذشت یکسال از فعالیت رسمی این رسانه در استان کردستان قطعا کار دشواری در مطرح کردن خدمات این خبرگزاری به مردم استان دارید منتهی تازه نفس بودن همکاران خبرگزاری موج کردستان میتواند کمک شایانی به این مهم نماید.

وی با توصیه به اینکه از تجارب سایر نمایندگی های موجود در استان در راستای پیشرفت های کاری در خبرگزاری موج استفاده شود، افزود: اقتصاد رسانه یکی از دغدغه های اصلی فرهنگ وارشاد اسلامی است چون رسانه های کردستان بواسطه شرایط موجود استان ، در موقعیت خوبی از نظر مالی قرار ندارند.

رستمی در پایان اضافه کرد: تمام تلاش خود را در راستای بهبود وضعیت معیشتی همکاران  شاغل در رسانه ونیز اقتصاد رسانه ها  انجام خواهیم داد و قطعا بایستی در این مهم خود رسانه ها هم ما را همراهی نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها