موج
کدخبر : ۳۴۰۴۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340496

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: برای ایمن سازی مدارس تخریبی استان هفت هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است که امیدواریم با مشارکت بیشتر خیران و نگاه ویژه دولت تا چند سال آینده این مدارس بازسازی و ایمن شوند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سید فخرالدین هاشمی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان اظهار داشت: در حال حاضر بیش از ۶۷۰ مدرسه غیراستاندارد و تخریبی در استان وجود دارد که امیدواریم با مشارکت بیشتر خیران و نگاه ویژه دولت تا چند سال آینده این مدارس بازسازی و ایمن شوند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۷۰ مدرسه تخریبی در هرمزگان در دست بازسازی است، افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده از این شمار ۹۰ مدرسه مهرماه و ۸۰ مدرسه دیگر دهه فجر آماده و به آموزش و پرورش تحویل داده خواهد شد.

هاشمی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه ساخت ۲۰۰فضای آموزشی میان استانداری هرمزگان و سازمان نوسازی کشور، گفت: این میزان فضای آموزشی که یک‌هزار و ۶۰۰ کلاس درس را شامل می‌شود تا مهر ۱۴۰۰ به اتمام می‌رسد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان یادآور شد:از این تعداد ۳۵۰ کلاس درس مهرماه امسال آماده بهره‌بردای است و ۲۵۰ کلاس درس دیگر نیز دهه فجر آماده می‌شود و بقیه آن نیز تا سال تحصیلی جدید در سال ۱۴۰۰ افتتاح خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها