موج
کدخبر : ۳۴۰۴۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340483

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: اتاق بازرگانی استان دارای ظرفیت های خوبی در بخش های مختلف اقتصادی است که از این پتانسیل در جهت توسعه مشاغل خانگی از جمله صنایع دستی استفاده می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هادی ابراهیمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان در نشست با رئیس اتاق بازرگانی استان افزود: در این نشست مقرر شد کارگروه مشترکی با اتاق بازرگانی تشکیل شود تا از این طریق به  ایجاد بازارهای جدید، بازاریابی، فروش و صادارت مشاغل خانگی از جمله صنایع دستی کمک شود.

وی اظهارامیدواری کرد: با راه اندازی این کارگروه و همچنین سایر برنامه هایی  که این اداره کل در راستای حمایت از مشاغل خانگی  دارد، بتوان مشکل فعالان این حوزه که فروش و بازاریابی هست، مرتفع شود تا آنها دغدغه فروش محصولات و تولیدات خود را نداشته باشند.

رئیس اتاق بازرگانی استان گفت: در راستای حمایت از مشاغل خانگی و صادرات صنایع دستی استان، اتاق بازرگانی آمادگی همکاری با اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان را دارد.

محمدرضا صفا افزود: با توجه به دغدغه ای که مدیریت اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان در خصوص توسعه مشاغل خانگی و حمایت از فعالان این حوزه دارد، اتاق بازرگانی برای فروش، بازاریابی وحضور تولیدکنندگان صنایع دستی در نمایشگاههای داخلی و خارجی، این بخش را حمایت می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها