موج
کدخبر : ۳۴۰۳۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340301

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم خبرداد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش 113 بیمار کرونایی در مراکز درمانی قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمدرضا قدیر در گفت‌وگویی با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در قم، با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در قم، اظهار کرد: مراکز درمانی قم در ۲۴ ساعت گذشته و منتهی به سیزدهم مرداد ماه، تعداد ۱۱۳ نفر را با تشخیص احتمالی و مشکوک به کرونا پذیرش کردند.

وی با بیان اینکه ۵۸ مورد بستری جدید در بخش ها و تحت نظر اورژانس بیمارستان انجام شده است افزود: ۳۵ نفر از کل بیمارانی که طی روزهای گذشته بستری بودند نیز ترخیص شده اند.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم تصریح کرد: در حال حاضر ۳۴۴ نفر بستری مشکوک به کرونا در بیمارستان ها بوده که حال ۶۵ نفر آنها وخیم است.

وی گفت: متاسفانه روند رو به رشد درگیری با ویروس کرونا در قم مشهود است و شاهد هستیم که بار مراجعات بیشتر و بدنبال آن تعداد بیماران بستری نیز افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: متاسفانه روز گذشته ۵ نفر از همشهریانی که تست کرونا آنها مثبت شده بود، جان خود را از دست دادند و این افزایش مرگ و میر نگران کننده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت: از مردم عزیز قم تقاضا می کنیم توصیه های بهداشتی را رعایت کرده و با استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و عدم تجمع در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس بکوشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها