موج
کدخبر : ۳۳۹۶۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339653

مدیرکل کمیته امداد اصفهان خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد اصفهان گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا امسال قربانگاه ها و پایگاه های موقت ذبح دام در اصفهان برپا نمی شوند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع اظهار کرد: امسال در عید قربان به دلیل شیوع ویروس کرونا و بر اساس دستور ستاد مبارزه با کرونای استان، قربانگاه ها و پایگاه های موقت ذبح دام برپا نمی شوند.

وی ادامه داد: ذبح دام امسال در عید قربان فقط در کشتارگاه ها صورت می گیرد و نیکوکاران و خیران می توانند در صورت تمایل همه یا بخشی از قربانی خود را به پایگاه های مستقر کمیته امداد برای توزیع به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت اهدا کنند.

زارع تمام دفاتر کمیته امداد اصفهان در سطح استان را در روز عید قربان از ساعت ۸ تا ۱۹ آماده دریافت نذورات و کمک‌های مردمی اعلام کرد و افزود: شماره همراه ۰۹۱۳۰۷۸۸۰۰۱ نیز برای هماهنگی لازم جهت دریافت نذورات خیران و نیکوکاران در سراسر استان فعال است.

مدیرکل کمیته امداد امام استان اصفهان زیرساخت های الکترونیکی و غیرحضوری مشارکت در خیر و احسان را در شرایط شیوع ویروس منحوس کرونا از گزینه های مهم و در دسترس مردم معرفی کرد و گفت: کد دستوری #۱*۰۳۱*۸۸۷۷* ، پایگاه اینترنتی Emdad.ir و تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ توسط این نهاد برای مشارکت سریع و آسان همشهریان در عید قربان راه اندازی شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها