موج
کدخبر : ۳۳۸۶۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338676

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: تا ظهر پنجشنبه شرایط دریایی نا ایمن پیش بینی می شود لذا شناورهای سبک سبک از تردد دریایی خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، با اشاره به اینکه طی امروز در سطح استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود گفت: با تاثیر سامانه ی مونسونی در مناطق دریایی تا ساعات شب، وزش بادهای نسبتا شدید جنوب شرقی سبب مواج شدن دریا خواهد شد.

وی ضمن پیش بینی نا ایمن بودن شرایط دریایی تا ظهر پنجشنبه افزود: توصیه می شود با توجه به ناایمن بودن شرایط تردد‌های دریایی به ویژه در محدوده ی جاسک، شناورهای سبک از تردد دریایی خودداری کنند.

کیانوش عارفی بیان کرد: در ساعات بعدازظهر با مهیا شدن شرایط، در ارتفاعات استان، رشد ابر خواهیم داشت که در مناطق مستعد از جمله بشاگرد با رگبار موقتی باران و رعد وبرق همراه خواهد بود.

وی ادامه داد: به تناوب این شرایط جوی تا روزهای پایانی هفته پیش بینی شده،لذا توصیه می شود از قرار گرفتن در حریم رودخانه های فصلی خودداری شود.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان در پایان گفت: از لحاظ دمایی در مقایسه با روز گذشته افزایش دما نخواهیم داشت، لکن در اکثر نقاط افزایش شدت شرجی هوا پیش بینی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها