موج
کدخبر : ۳۳۸۶۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338650

عباس آزادبخت خبر داد:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند با اشاره به مقابله با هر گونه شرارت و ناامنی، از دستگیری شرور بدنام و سابقه‌دار معروف به حرمله خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، عباس آزادبخت،   دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند با اشاره به  به مقابله با هر گونه شرارت و ناامنی، اظهار کرد: متهم سابقه‌دار نهاوندی معروف به «حرمله» که جزء شروران بدنام نهاوند بوده، با همکاری و مشارکت نیروی انتظامی و دفتر دادستانی با انجام یک عملیات ویژه پلیسی دستگیر شد.

وی افزود: این فرد که دارای سابقه کیفری و جزء اراذل و اوباش تحت تعقیب شعبه دادستانی نهاوند بوده، دستور قضایی برای دستگیری وی از مدتی پیش صادر شده بود.

دادستان نهاوند بیان کرد: این فرد که در سابقه وی اقدام به شرارت، عربده‌کشی، استفاده از سلاح گرم و سرد گزارش شده است، روز گذشته پلیس اقدام به دستگیری وی می کند و در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد.

آزادبخت تأکید کرد: دادستانی با همکاری و مشارکت نیروی انتظامی با هرگونه اقدام در راستای ایجاد شرارت و ناامنی در شهرستان برخورد قاطعانه داشته و با چنین افرادی هیچ گونه اغماضی ندارد تا امنیت و آرامش موجود در جامعه توسط چنین افرادی تهدید نشود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها