موج
کدخبر : ۳۳۸۴۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338421

مدیر کل تبلیغات اسلامی یزد گفت: خانواده یکی از مقدس‌ترین بنیان‌های اجتماعی است و باید از همه ظرفیت‌های موجود برای استحکام بخشیدن به این بنیان مقدس استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام علیرضا نجیمی مدیر کل تبلیغات اسلامی یزد در دیدار با معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد با اشاره به ظرفیت‌های تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: سرمایه گذاری روی سه قشر اثرگذار روحانیون، مداحان و هیئات مذهبی در قالب برنامه‌های مستمر و مدون می‌تواند در دراز مدت اثرات مثبتی بسیاری را به همراه داشته باشد.

وی با اشاره به اجرای طرح امام محله در سطح استان یزد بیان کرد: در این طرح امام جماعت به عنوان رکن محل به فعالیت می‌پردازد که می‌توان از این ظرفیت در حوزه پیشگیری از وقوع جرم به ویژه در حوزه کاهش آسیب‌های خانواده استفاده کرد.

نجیمی با بیان اینکه خانواده یکی از مقدس‌ترین بنیان‌های اجتماعی است، عنوان کرد: باید از همه ظرفیت‌های موجود برای استحکام بخشیدن به این بنیان مقدس استفاده شود و تلاش ما نیز استفاده از ظرفیت روحانیون، مداحان و هیئت‌های مذهبی در قالب برنامه‌های مختلف در این راستا است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها