موج
کدخبر : ۳۳۸۴۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338410

فرمانده انتظامی کرمانشاه:

سردار علی اکبر جاویدان در مراسم افتتاحیه ساختمان کلانتری 12 اسلام آبادغرب گفت: امروز شاهد وقوع جرائم خشن حداقلی در استان کرمانشاه هستیم و امنیت موجود با توجه به مرزی بودن استان قابل‌قبول است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: پلیس برای تامین امنیت مردم و ایجاد فضایی امیدوارکننده در جامعه با کسی تعارف ندارد و قاطعانه به مقابله با افراد و گروه‌هایی می پردازد که قصد ایجاد اخلال در نظم و امنیت عمومی را دارند.

سردار علی اکبر جاویدان در مراسم افتتاحیه ساختمان کلانتری 12 اسلام آبادغرب که با حضور فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امنیت نیاز اساسی هر جامعه و زیرساخت توسعه و پیشرفت آن به شمار می رود که پلیس عهده دار تامین و برقراری آن شده است.

وی با بیان اینکه امنیت پایدار می‌تواند جامعه را به سمت رونق و پیشرفت سوق دهد، گفت: در این راستا ماموران جان برکف انتظامی شبانه روز تلاش می کنند تا بتوانند امنیت موجود را ارتقاء بخشیده و رضایت عموم را جلب کنند.

جاویدان تصریح کرد: همواره افرادی به دنبال ایجاد ناامنی در جامعه به منظور رسیدن به اهدافشان هستند، اما سد پلیس مستحکم‌تر از آن است که این عده بتوانند خللی در تامین نظم و امنیت ایجاد کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به تلاش های پلیس کرمانشاه در راستای برقراری نظم و امنیت گفت:  وی گفت: برخورد با پدیده‌های قاچاق و احتکار کالا، برخورد با پدیده سرقت و مقابله قاطعانه با قاچاقچیان، محتکران و سارقان از جمله مهمترین برنامه های امسال پلیس است که خوشبختانه نتایج خوبی نیز مانند افزایش 25 درصدی کشفیات قاچاق و کاهش سرقت های مهم و خشن حاصل شده است.

جاویدان در پایان از تلاش های پلیس اسلام آبادغرب نیز قدردانی و خواستار همکاری و تعامل بیشتر دستگاه های اجرایی استان با ماموران انتظامی در حفظ امنیت عمومی شهروندان شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها