موج
کدخبر : ۳۳۸۱۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338189

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

محمودرضا مرادی در ستاد مقابله با کرونا کرمانشاه گفت: هنوز به ازای هر 100 کرمانشاهی 3.5 نفر در بیمارستان بستری هستند و این یعنی کرمانشاه هنوز از وضعیت قرمز کرونا خارج نشده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به نزولی شدن سیر کرونا در کرمانشاه طی هفته گذشته تاکنون، ابراز داشت: در هفته گذشته، گفت: در 24 ساعت گذشته 45 نفر در مراکز درمانی استان بستری و 55 نفر از این مراکز ترخیص شدند و هم‌اکنون 320 نفر مبتلا به کرونا در مراکز درمانی کرمانشاه بستری هستند که از این تعداد 51 مورد در ICU بستری بوده و 22 نفر آن‌ها اینتوبه بوده و به دستگاه اکسیژن وصل هستند.

مرادی در خصوص تشریح وضعیت کرونا در کرمانشاه اظهار داشت: خروج از وضعیت قرمز کرونا بر اساس اعلام ستاد ملی کرونا به ازای هر 100 هزار نفر جمعیت، کمتر از یک نفر بستری وضعیت سفید، بین یک تا سه نفر وضعیت زرد و بیشتر از سه نفر وضعیت قرمز است و بر اساس این تعریف کرمانشاه به ازای هر 100 هزار نفر، 3.5 نفر بستری داریم و هنوز در وضعیت قرمز است.

وی در خصوص وضعیت محدودیت‌ها در ماه‌های محرم و صفر اعلام داشت: اشاره و تصریح کرد: در حال حاضر پروتکل‌های بهداشتی عزاداری‌های ماه‌های محرم و صفر و نیز پروتکل‌های بهداشتی مربوط به برگزاری آزمون‌های سراسری در کرمانشاه تدوین‌شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها