موج
کدخبر : ۳۳۷۹۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337936

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان خبر داد:

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری اعضای باند 4 نفره سارقان اموال منازل نیمه ساز در کاشان و اعتراف آنان به 34 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ غلامرضا باهنر بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال از منازل نیمه ساز ماموران کلانتری موفق شدند رد پای اعضای یک  باند 4 نفره که در این سرقت ها دست داشتند را به دست آورند.

وی گفت: با شناسایی هویت متهمان ماموران  طی هماهنگی با مقام قضائی  در یک عملیات ضربتی آنها را در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از محل نیز مقادیر زیادی اموال مسروقه را نیز کشف کردند.

این مقام مسئول از اعتراف متهمان به  34 فقره سرقت اموال از منازل نیمه ساز خبر داد و گفت: با اعتراف متهمان، 2 نفر مالخر این پرونده نیز شناسایی و طی عملیاتی منسجم و هماهنگ دستگیر شدند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان در پایان با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضائی اظهار داشت: : از شهروندانی که در کنار منازل نیمه ساز سکونت دارند می خواهیم در خصوص رفت و آمد افراد خارج از محله خود هوشیار بوده و هرگونه فعالیت مشکوک را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها