موج
کدخبر : ۳۳۷۵۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337507

25 تا 28 تیرماه؛

دو نمایشگاه تخصصی چوب و صنعت به طور همزمان در نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از 25 تا 28 تیرماه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، هجدهمین نمایشگاه صنایع چوب، ماشین‌آلات، یراق‌آلات و مواد اولیه و پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت، ماشین‌ابزار، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق به مدت 4روز در اصفهان برپا خواهند شد.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت، ماشین‌ابزار، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق با حضور 37 شرکت از استان‌های تهران و اصفهان در سه هزار مترمربع فضا نمایشگاهی برپا خواهد شد و شرکت‌های حاضر در آن، آخرین محصولات، خدمات و کالاهای حوزه ماشین ابزار و ملزومات کارگاهی، ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی، تجهیزات صنعتی و کارگاهی و صنایع و خدمات وابسته کارگاهی را به نمایش خواهند گذاشت.

از جمله شرکت‌ها و برندهای معتبر حاضر در این نمایشگاه می‌توان به دیانی ماشین، سپاهان لیفتر، ماشین‌سازی صفایی و آما اشاره کرد.

در کنار این نمایشگاه، هجدهمین نمایشگاه صنایع چوب، ماشین‌آلات، یراق‌آلات و مواد اولیه برپا می‌شود که 35 شرکت را از استان‌های اصفهان، تهران، چهارمحال و بختیاری، آذربایجان غربی و خراسان رضوی گرد هم جمع کرده تا توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارند.

این نمایشگاه نیز در 3500 مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شود و تولیدکنندگان MDF و ورق‌های فشرده، مواد اولیه، تولیدکنندگان ماشین‌آلات صنعت چوب، یراق‌آلات و ابزار نجاری و واردکنندگان مواد اولیه صنایع چوب و ماشین‌آلات در آن حضور خواهند داشت.

راش ماشین، آریو چوب، سینا درب، صنعتگران و فخریان چوب از جمله شرکت‌های معتبری هستند که در هجدهمین نمایشگاه صنایع چوب اصفهان حضور خواهند داشت.

به گزارش موج، دو نمایشگاه تخصصی چوب و صنعت در اصفهان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از ساعت 15 تا 21 در نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان از بیست و پنج تا بیست و هشتم تیرماه برپا می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها