موج
کدخبر : ۳۳۶۴۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336404

جلال گلچین عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت : برای فرآوری مناسب سیلوی ذرت و تبدیل آن به سیلاژ ذرت وجود سیلوی خندقی ضروری است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، جلال گلچین مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان امروز در حاشیه بازدید از مزارع شرکت کشت و صنعت مغان  با بیان اینکه حجم تولیدات علوفه ای در این شرکت گسترده می باشد افزود: جهت دخیره سازی در حال حاضر دو دهنه سیلوی خندقی در سایت سه هزار راسی و دوهزار راسی در حال احداث می باشد و هدف از این پروژه فرآوری مناسب سیلوی ذرت و تبدیل آن به سیلاژ ذرت می باشد.

 وی تصریح کرد : عملیات خاکبرداری سیلوی واقع در سایت سه هزار راسی به اتمام رسیده و در حال بتن ریزی می باشد همچنین سیلوی واقع در سایت دوهزار راسی در حال خاکبرداری می باشد.

گلچین خاطر نشان کرد:ابعاد سیلوها 210 متر در 21 متر بوده و ارتفاع آن 4 متر می باشد و ظرفیت هر یک از سیلو نزدیک به 20 هزارتن و در مجموع 40 هزارتن بوده و مجموعه قابل ذخیره حجم علوفه 15 هزار و 500 تن می باشد .و هزینه دستمزد اجرای پروژه فوق 565میلیون تومان و هزینه با مصالح 1میلیارد و880میلیون تومان برآورد شده است که به زودی راه اندازی خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها